Malatya'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

Malatya'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mobil (teleskopik) vinç kiralamak için fiyat teklifi alın.

Malatya ve Çevresinde Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kapasite Maksimum Kaldırma Yüksekliği Kiralayan Firma Şehir
2014 Kar**** (#2863) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
2001 Ere**** (#7249) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
1995 Ere**** (#7249) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
2001 Diy**** (#1383) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
2007 Des**** (#11562) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
2009 Met**** (#12518) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil (teleskopik) vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil (Teleskopik) Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil (teleskopik) vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil (Teleskopik) Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil (Teleskopik) Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil (teleskopik) vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Malatya ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 Ay
Erzurum, Ilıca'da bulunan fabrika içerisinde kullanılacak, 100T kapasiteli, operatörlü mobil vinç kiralanacaktır. Opera... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Mart 2024

Van'da 4 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 5 Ay
Van, Erciş ilçesinde DSİ sulama şantiyesinde boru iletme ve montajında kullanılacak, 35T-40T arası kapasiteli, operatör... Devamı

15 Haziran 2023

Erzincan'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6 Ay
Erzincan, genel bir bölgede elektrik altyapı işinde direk taşıma ve dikmede kullanılacak, operatörlü/operatörsüz mobil ... Devamı

18 Kasım 2022

Erzincan'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 GÜN
Erzincan Çadırkaya mevkiinde kullanımak üzere 300 tonluk kaldırma kapasiteli bir vinç ihtiyacımız var. Vinç 110 ton ağ... Devamı

14 Ekim 2017

Malatya Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

  • Malatya Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Malatya'da aylık kiralık mobil (teleskopik) vinçler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Malatya Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Malatya'da kiralık mobil (teleskopik) vinç fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mobil (Teleskopik) Vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Malatya mobil (teleskopik) vinç operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mobil (Teleskopik) Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil (teleskopik) vinçler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Malatya ikinci el mobil (teleskopik) vinç sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Malatya'da mobil (teleskopik) vinç kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Malatya'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arıyor Musunuz?