Moloz Atımı Yükleme ve Nakliyesi İçin Fiyat Teklifi Alın

Moloz atma ve taşıma ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak moloz atımı ve nakliyesi hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Atılacak molozun büyüklüğüne, ağırlığına göre doğru yükleyici (loder) kiralanması ve güvenilir bir firma seçilmesi gereklidir. 

Moloz Atımı Yükleme ve Nakliyesi hizmeti veren 7 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Moloz Atımı Yükleme ve Nakliyesi Hakkında

Moloz atımı, yıkılan yapıların ardında kalan molozları ya özel şirketlerle anlaşarak ya da belediye ile konuşarak attırabilirsiniz. Atılacak molozun büyüklüğüne, ağırlığına göre doğru yükleyici (loder) kiralanması ve güvenilir bir firmadan kiralanması gereklidir. Moloz atımı için gelen beko loder yükleyici veya lastikli yükleyici toplama depolarına molozu bırakır.

Moloz atımı için, yıkılan binaların ardında kalan molozları ya özel şirketlerle anlaşarak ya da belediye ile konuşarak yapabilirsiniz.  Moloz toplatmak için aşağıdaki numaralardan belediyelerin çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. 

  • İstanbul Alo Moloz Hattı: 444 18 65
  • İzmir Alo Moloz Hattı: 0 232  293 19 99 
  • Ankara Alo Moloz Hattı: 0 312 507 10 00