Batum, Gürcistan'da Kiralık Paletli Ekskavatör

Batum, Gürcistan'da ve Yurt Dışı bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık paletli ekskavatör kiralamak için fiyat teklifi alın.

Batum, Gürcistan ve Yurt Dışı Bölgesinde Paletli Ekskavatör Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kapasite Motor Gücü Kova Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2013 27.1 ton 169 hp 0,49-2,29 m3 Art**** (#1044) Batum, Gürcistan
Fiyat Teklifi Alın
2011 50.5 ton 333 hp 1.9 - 3.5 m3 Den**** (#9527) Batum, Gürcistan
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Paletli Ekskavatör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık paletli ekskavatör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Paletli Ekskavatör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri paletli ekskavatör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Paletli Ekskavatör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Paletli Ekskavatör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve paletli ekskavatör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Batum, Gürcistan'da Kiralık Paletli Ekskavatör Arayanlar

Batum, Gürcistan'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 sene
Azerbaycan Laçin Havaalanı çalışması mevcut olup kıralama yapılacaktır. Gece gündüz çalışma yapılacaktır. 45 veya 50 to... Devamı

02 Ağustos 2022

Batum, Gürcistan'da 4 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 12 aylık
Batum Gürcistan’da çalıştırılmak üzere 1 adet 22 tonluk, 2 adet 30 tonluk, 1 adet 40 tonluk, toplam 4 adet paletli eksk... Devamı

2 firma teklif verdi 01 Eylül 2021

Batum, Gürcistan'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 12 aylık
Gürcistan Batum'da altyapı işinde çalıştırılmak üzere 20-25 ton kapasiteli kırıcılı 1 adet paletli ekskavatör 12 aylık,... Devamı

4 firma teklif verdi 29 Ekim 2019

Batum, Gürcistan'da 6 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 24 aylık
Gürcistan Batum’a 75 km mesafedeki Poti şehrinde kanalizasyon altyapı işinde çalıştırılmak üzere en az 2011 model ve üz... Devamı

3 firma teklif verdi 27 Ağustos 2019

Batum, Gürcistan'da 3 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Batum’a 180 km mesafedeki Kutaysi şehrinde Dünya Bankası’nın Batum sahil şeridine yapacağı dalgakıran tahkimat projesin... Devamı

15 firma teklif verdi 15 Ocak 2019

Batum, Gürcistan Kiralık Paletli Ekskavatör

  • Batum, Gürcistan Kiralık Paletli Ekskavatör için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Batum, Gürcistan'da aylık kiralık paletli ekskavatörler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Batum, Gürcistan Paletli Ekskavatör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Batum, Gürcistan'da kiralık paletli ekskavatör fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Paletli Ekskavatör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Batum, Gürcistan paletli ekskavatör operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Paletli Ekskavatör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra paletli ekskavatörler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Batum, Gürcistan ikinci el paletli ekskavatör sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Batum, Gürcistan'da paletli ekskavatör kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Batum, Gürcistan'da Kiralık Paletli Ekskavatör Arıyor Musunuz?