Adana'da Kiralık Paletli Yükleyici

Adana'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık paletli yükleyici kiralamak için fiyat teklifi alın.

Adana ve Akdeniz Bölgesinde Paletli Yükleyici Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Çalışma Ağırlığı Kova Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2005 130 hp 13700 kg 1.5 m3 m3 Cih**** (#2584) Adana
Fiyat Teklifi Alın
2010 192 hp 20581 kg 2.45 m3 ÖZ **** (#6603) Adana
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Paletli Yükleyici Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık paletli yükleyici arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Paletli Yükleyici Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri paletli yükleyici sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Paletli Yükleyici Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Paletli Yükleyici sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve paletli yükleyici sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Adana ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Paletli Yükleyici Arayanlar

Antalya'da 1 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 1 aylık
ANTALYA'DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 1 ADET PALETLİ YÜKLEYİCİ 1 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

03 Temmuz 2021

Osmaniye'de 1 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 3 aylık
Osmaniye Kadirli Andırın Karayolu yapımında çalıştırılmak üzere 953-963 ve muadili 1 adet paletli yükleyici 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 05 Mart 2020

Burdur'da 1 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 4-5 Aylık
Burdur'da DSİ'nin gölet işinde çalışacak Cat 963 veya muadili 1 adet Paletli Yükleyici 4-5 aylık operatörlü olarak kira... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Nisan 2019

Antalya'da 1 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 2 aylık
Antalya Alanya Karamanlar Köyü'nde güneş enerji paneli için zemin tasfiye işlerinde kullanılacak 963 muadili paletli yü... Devamı

2 firma teklif verdi 16 Mart 2019

Isparta'da 1 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 8 aylık
Isparta Yalvaç’ta kömür madeni ocağında çalıştırılacak CAT 955 muadili 1 adet paletli loder 8 aylık operatörlü olarak k... Devamı

3 firma teklif verdi 28 Şubat 2019

Adana Kiralık Paletli Yükleyici

  • Adana Kiralık Paletli Yükleyici için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Adana'da aylık kiralık paletli yükleyiciler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Adana Paletli Yükleyici Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Adana'da kiralık paletli yükleyici fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Paletli Yükleyici operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Adana paletli yükleyici operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Paletli Yükleyici satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra paletli yükleyiciler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Adana ikinci el paletli yükleyici sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Adana'da paletli yükleyici kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Adana'da Kiralık Paletli Yükleyici Arıyor Musunuz?