Gaziantep'de Kiralık Paletli Yükleyici

Gaziantep'de ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık paletli yükleyici kiralamak için fiyat teklifi alın.

Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Paletli Yükleyici Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Çalışma Ağırlığı Kova Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2015 Ünl**** (#9277) Gaziantep
Fiyat Teklifi Alın
2006 Car**** (#9393) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
2015 Far**** (#9660) Şanlıurfa
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Paletli Yükleyici Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık paletli yükleyici arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Paletli Yükleyici Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri paletli yükleyici sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Paletli Yükleyici Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Paletli Yükleyici sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve paletli yükleyici sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Paletli Yükleyici Arayanlar

Adıyaman'da 2 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 18 aylık
Adıyaman'da su alma tünelinde çalıştırılmak üzere 16 ton kapasiteli 2 adet paletli yükleyici 18 aylık operatörlü olarak... Devamı

08 Haziran 2021

Şanlıurfa'da 3 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Şanlıurfa'da Sulama kanalında taş tahkimatı işinde çalıştırılmak üzere 22+30 tonluk 3 adet paletli yükleyici 2 yıllık operatörlü olarak kiralanacaktır.

07 Eylül 2020

Gaziantep Kiralık Paletli Yükleyici

  • Gaziantep Kiralık Paletli Yükleyici için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Gaziantep'de aylık kiralık paletli yükleyiciler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Gaziantep Paletli Yükleyici Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Gaziantep'de kiralık paletli yükleyici fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Paletli Yükleyici operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Gaziantep paletli yükleyici operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Paletli Yükleyici satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra paletli yükleyiciler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Gaziantep ikinci el paletli yükleyici sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Gaziantep'de paletli yükleyici kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Gaziantep'de Kiralık Paletli Yükleyici Arıyor Musunuz?