Niğde'de Kiralık Portatif Dizel Jeneratör

Niğde'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık portatif dizel jeneratör kiralamak için fiyat teklifi alın.

Niğde ve İç Anadolu Bölgesinde Portatif Dizel Jeneratör Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2014 Kur**** (#2081) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2016 Ege**** (#4600) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2004 Lef**** (#7350) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2020 Lef**** (#7875) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2020 Lef**** (#7875) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık portatif dizel jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Portatif Dizel Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri portatif dizel jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Portatif Dizel Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Portatif Dizel Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve portatif dizel jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Niğde ve İç Anadolu Bölgesinde Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arayanlar

Aksaray'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
Aksaray Ortaköy ilçesinde yol şantiyesinde kullanılmak üzere 30-35 kVA gücünde 1 adet portatif dizel jeneratör 2 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 29 Haziran 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 8 AYLIK
ANKARA KAZAN'DA KULLANILMAK ÜZERE 8 KVA 1 ADET PORTATİF DİZEL JENERATÖR 8 AYLIK OPERATÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKTIR.

25 Kasım 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Ankara Çankaya'da inşat aydınlatmada kullanılmak üzere 3 Kva benzin yada dizel jeneratör 1 aylık kiralanacaktır. ödeme iş bitimi peşin olacaktır.

11 Haziran 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Ankara Batıkent'te Market soğutma sistemleri ve aydınlatma için,minimum 25 Kw dizel yada benzinli jeneratör 1 aylık kir... Devamı

10 Nisan 2019

Kırıkkale'de 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 ay
Kırıkkale'de taş ocağında kullanmak için 20 kva gücünde 1 adet jeneratör kiralanacaktır.

02 Ağustos 2017

Niğde Kiralık Portatif Dizel Jeneratör

  • Niğde Kiralık Portatif Dizel Jeneratör için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Niğde'de aylık kiralık portatif dizel jeneratörler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Niğde Portatif Dizel Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Niğde'de kiralık portatif dizel jeneratör fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Portatif Dizel Jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Niğde portatif dizel jeneratör operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Portatif Dizel Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra portatif dizel jeneratörler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Niğde ikinci el portatif dizel jeneratör sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Niğde'de portatif dizel jeneratör kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Niğde'de Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arıyor Musunuz?