Tailift İstif Makinası Kiralama

Tailift istif makinası kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de Tailift istif makinası sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

Tailift İstif Makinası Sahibi Firmalar


Türü Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
Dizel Forklift 2010 KIL**** (#578) Ağrı
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2018 Kal**** (#12128) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2016 ERD**** (#585) Bursa
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2021 Gar**** (#10649) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2015 Neh**** (#12108) Gaziantep
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2015 Neh**** (#12108) Gaziantep
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2016 TOR**** (#469) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2008 Tor**** (#7379) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Dizel Forklift 2010 YK **** (#1315) Kocaeli
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Tailift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık Tailift istif makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Tailift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri Tailift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Tailift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Tailift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve Tailift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Tailift Kiralama Avantajları

 • Kiralık Tailift ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık Tailift şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Tailift istif makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Tailift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık Tailift fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Tailift için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler Tailift kiralama süresi boyunca; Tailift kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama Tailift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık Tailift ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık Tailift yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Tailift satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Tailift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra Tailift genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar Tailift satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el Tailift satış riski ortadan kalkar.

Kiralık Tailift İstif Makinası Arıyor Musunuz?