Trabzon'da Kiralık Telehandler Manitou

Trabzon'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık telehandler manitou kiralamak için fiyat teklifi alın.

Trabzon ve Çevresinde Telehandler Manitou Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Ağırlığı Maksimum Kaldırma Yüksekliği Kiralayan Firma Şehir
2022 13300 kg 17.9 m İsk**** (#10804) Trabzon
Fiyat Teklifi Alın
2019 13300 kg 17.9 m İsk**** (#10804) Trabzon
Fiyat Teklifi Alın
2018 12985 kg 20 m Yıl**** (#3150) Gümüşhane
Fiyat Teklifi Alın
2018 11600 kg 17.55 m Var**** (#7600) Bayburt
Fiyat Teklifi Alın
2014 13300 kg 17.9 m Öz-**** (#1695) Bayburt
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Telehandler Manitou Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık telehandler manitou arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Telehandler Manitou Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri telehandler manitou sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Telehandler Manitou Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Telehandler Manitou sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve telehandler manitou sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Trabzon ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Telehandler Manitou Arayanlar

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: 6 Ay
Trabzon, Maçka ilçesinde TOKİ şantiyesinde katlara malzeme iletmede kullanılacak, Manitou 1840 muadili, kum kovası ve f... Devamı

2 firma teklif verdi 14 Aralık 2022

Trabzon'da 3 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre:
Birsene oparator süz için.iletisine.geciniz

27 Eylül 2022

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: 10 Ay
Trabzon, Maçka ilçesinde TOKİ şantiyesinde katlara malzeme iletmede kullanılacak, Manitou 1840 muadili, kum kovası ve f... Devamı

3 firma teklif verdi 30 Ağustos 2022

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: 10 Ay
Trabzon, Toki şantiyesinde katlara malzeme iletme işinde kullanılacak, Manitou 1840 muadili sepetli, operatörlü telehan... Devamı

4 firma teklif verdi 21 Haziran 2022

Düzce'de 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: 3 haftalık
Düzce Gümüşova'da Fabrika içerisinde çalıştırılmak üzere 10 metre yükseklik 2 ton kaldırma kapasiteli 1 adet telehandle... Devamı

2 firma teklif verdi 24 Haziran 2019

Düzce'de 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Düzce'de Fabrikada çalıştırılmak üzere 1 adet telehandler manitau 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş anlaşma halinde hemen başlayacak, ödeme nakit olacaktır.

4 firma teklif verdi 27 Nisan 2019

Bartın'da 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: 3 ay
Bartın'da Endüstri Meslek Lisesi inşaatında çalışacak 1 adet 1840 veya muadili Telehandler Manitou 3 aylık operatörsüz ... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Temmuz 2018

Amasya'da 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: En az 3 ay
Amasya'da TCDD'nin demiryolları işinde beton yüklemesi yapacak en az 14 metrelik 1 adet telehandler (manitou) en az 3 a... Devamı

4 firma teklif verdi 16 Mart 2018

Amasya'da 1 Adet Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

Süre: 3 hafta
Amasya Taşova'da güneş enerji santrali panel dağıtım işi için 3 haftalık telehandler manitou kiralanacaktır. İş başlan... Devamı

2 firma teklif verdi 06 Aralık 2017

Trabzon Kiralık Telehandler Manitou

  • Trabzon Kiralık Telehandler Manitou için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Trabzon'da aylık kiralık teleskopik yükleyiciler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Trabzon Telehandler Manitou Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Trabzon'da kiralık telehandler manitou fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Telehandler Manitou operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Trabzon telehandler manitou operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Telehandler Manitou satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra teleskopik yükleyiciler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Trabzon ikinci el telehandler manitou sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Trabzon'da telehandler manitou kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Trabzon'da Kiralık Telehandler Manitou Arıyor Musunuz?