Erzurum'da Kiralık Toprak Silindiri

Erzurum'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık toprak silindiri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Erzurum ve Çevresinde Toprak Silindiri Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Ağırlığı Motor Gücü Tambur Genişliği Kiralayan Firma Şehir
2005 Meh**** (#495) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
2010 12500 kg 158 hp 213 cm Erk**** (#1151) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
2009 14470 kg 158 hp 213 cm Meh**** (#495) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
2010 Öze**** (#59) Ağrı
Fiyat Teklifi Alın
2015 12420 kg 132 hp 213 cm Cen**** (#8581) Muş
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Toprak Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık toprak silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Toprak Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri toprak silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Toprak Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Toprak Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve toprak silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Toprak Silindiri Arayanlar

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Erzurum Aşkale Ortabahçe'de Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü sulama kanalı tahkimatı yol işinde çalıştırılmak üzere 9-1... Devamı

2 firma teklif verdi 22 Haziran 2020

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Elazığ'da Rönesans Holding Şehir Hastanesi projesinde çalışacak 1 adet Toprak Silindiri 1 haftalık operatörlü olarak ki... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Ekim 2018

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 1 ay
Elazığ İl Özel İdaresi köy yolları yapım çalışmalarında kullanılacak 12-14 tonluk toprak silindiri 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 11 Ağustos 2018

Malatya'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 45 gün
Malatya Arapgir ilçesinde yapılmakta olan Rüzgar Enerji Santrali inşaatı kapsamında 3 kilometre yol ve 3 adet vinç saha... Devamı

1 firma teklif verdi 24 Temmuz 2018

Elazığ'da 2 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 6 ay
Elazığ’da Karayolları’nın yol yapım işinde çalışacak 12 yada 13 tonluk 2 adet operatörsüz toprak silindiri 6 aylık kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 13 Haziran 2018

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 3 hafta
Elazığ'da 3 hafta Güneş Enerji Sahaları ve ulaşım yolunda sıkıştırma işlerinde kullanılacak operatörlü silindir arıyorum.

1 firma teklif verdi 19 Temmuz 2017

Erzurum Kiralık Toprak Silindiri

  • Erzurum Kiralık Toprak Silindiri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Erzurum'da aylık kiralık toprak silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Erzurum Toprak Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Erzurum'da kiralık toprak silindiri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Toprak Silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Erzurum toprak silindiri operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Toprak Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra toprak silindirleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Erzurum ikinci el toprak silindiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Erzurum'da toprak silindiri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Erzurum'da Kiralık Toprak Silindiri Arıyor Musunuz?