Zonguldak'da Kiralık Toprak Silindiri

Zonguldak'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık toprak silindiri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Zonguldak ve Karadeniz Bölgesinde Toprak Silindiri Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Ağırlığı Motor Gücü Tambur Genişliği Kiralayan Firma Şehir
2016 10840 kg 132 hp 213 cm Zon**** (#4126) Zonguldak
Fiyat Teklifi Alın
2012 10840 kg 132 hp 213 cm AZC**** (#4926) Samsun
Fiyat Teklifi Alın
1989 Hüm**** (#6871) Samsun
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Toprak Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık toprak silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Toprak Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri toprak silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Toprak Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Toprak Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve toprak silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Zonguldak'da Kiralık Toprak Silindiri Arayanlar

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 4 Saat
Zonguldak, Devrek ilçesinde İstanbul-Ankara yolu üzerinde mıcır sıkıştırma işleminde kullanılacak, ortalama 13T kapasiteli, operatörlü toprak silindiri kiralanacaktır.

17 Mart 2023

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 5 Aylık
Zonguldak Çaycuma Filyos mevkisinde limanda çalıştırılmak üzere 1 adet toprak silindiri 5 aylık operatörlü olarak kiral... Devamı

2 firma teklif verdi 06 Ekim 2021

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 12 aylık
Zonguldak'ta HES projesi ve yol çalışmalarında kurumsal firma tarafından 2007 model ve üzeri Atlas Copco DYNAPAC CA282D... Devamı

5 firma teklif verdi 04 Temmuz 2019

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 10 günlük
Zonguldak'da 450 m³ stabilize malzemenin 20 cm serme ve sıkıştırma işi için 1 adet toprak silindiri tahmini 10 günlük k... Devamı

1 firma teklif verdi 23 Mayıs 2019

Zonguldak'da 4 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 4-5 ay
Zonguldak İl Özel İdaresi tarafından köy yollarında çalıştırılmak üzere tek tambur en az 12-13 tonluk, operatörsüz, st... Devamı

2 firma teklif verdi 22 Şubat 2018

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

Süre: 6 Ay
ZONGULDAK'TA LİMAN DOLGUSU SIKIŞTIRMA VE YOL YAPIMINDA KULLANILACAK TOPRAK SİLİNDİRİ 6 AYLIK KİRALANACAKTIR.

6 firma teklif verdi 22 Ocak 2018

Zonguldak Kiralık Toprak Silindiri

  • Zonguldak Kiralık Toprak Silindiri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Zonguldak'da aylık kiralık toprak silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Zonguldak Toprak Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Zonguldak'da kiralık toprak silindiri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Toprak Silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Zonguldak toprak silindiri operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Toprak Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra toprak silindirleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Zonguldak ikinci el toprak silindiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Zonguldak'da toprak silindiri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Zonguldak'da Kiralık Toprak Silindiri Arıyor Musunuz?