Gaziantep'de Kiralık Beton Mikseri

Gaziantep'de ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Gaziantep'de Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Gaziantep'de 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 - 6 Ay
Gaziantep, İslahiye bölgesinde deprem konutları yapımında ortalama 30km mesafede kullanılacak, 12m³ kapasiteli, operatö... Devamı

02 Ağustos 2023

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 6 Ay
Gaziantep, Söğüt ilçesinde kurumsal firma tarafından deprem konutu yapımında 30km mesafede kullanılacak, 12m³ kapasitel... Devamı

1 firma teklif verdi 24 Temmuz 2023

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 Ay
Gaziantep, Oğuzeli ilçesinde DSİ kanal projesinde 30km mesafeden beton getirerek direk diplerine dökmede kullanılacak, ... Devamı

03 Temmuz 2023

Gaziantep'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 4-5 Ay
Gaziantep, Yavuzeli ilçesinde Yüksek Gerilim Hattı projesinde 30km mesafede direk diplerine beton dikmede kullanılacak,... Devamı

2 firma teklif verdi 08 Mayıs 2023

Gaziantep'de 10 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 Ay
Gaziantep, İslahiye ilçesinde TOKİ konut projesinde 10km mesafede kullanılacak, 12m³ kapasiteli, operatörlü 10 adet bet... Devamı

6 firma teklif verdi 27 Mart 2023

Gaziantep'de 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 5 AYLIK
Gaziantep de piyasada çalıştırmak üzere günlük 100 m³ civarında beton taşıma işinde çalıştırılmak üzere 10-12 m3 kapasi... Devamı

1 firma teklif verdi 07 Temmuz 2021

Gaziantep'de 5 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
GAZİANTEP'DE BETON SANTRALİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TERCİHEN MERCEDES Axor, 12 METREKÜP KAPASİTELİ 5 ADET BETON MİKSERİ OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

26 Haziran 2021

Gaziantep'de 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 7 AYLIK
Gaziantep Nizip bölgesinde DSİ sulama kanalı projesinde çalıştırılmak üzere 12 m3 kapasiteli 3 adet beton mikser 7 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 10 Mart 2021

Gaziantep'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 5 aylık
Gaziantep, Nurdağı'nda tünel içerisinde beton işlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet beton mikseri 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

11 Eylül 2020

Gaziantep'de 10 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 aylık
Gaziantep'de yeni açılacak olan beton santralında çalıştırılmak üzere 12 m3 kapasiteli 20 adet beton mikseri 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

09 Temmuz 2020

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 1 ay
Gaziantep Oğuzeli şantiyemizde yol kanalları beton uygulaması için 1 aylığına beton mikseri kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 16 Kasım 2017

Gaziantep Kiralık Beton Mikseri

  • Gaziantep Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Gaziantep'de aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Gaziantep Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Gaziantep'de kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Gaziantep'de beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Gaziantep ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Gaziantep'de beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Gaziantep'de Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?