Şanlıurfa'da Kiralık Beton Mikseri

Şanlıurfa'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Şanlıurfa'da Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Şanlıurfa'da 5 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 Ay
Şanlıurfa, Merkez'de beton santralinden beton çekmede kullanılacak, 10m³ kapasiteli, operatörlü 5 adet beton mikseri ki... Devamı

6 firma teklif verdi 02 Şubat 2024

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 Ay
Şanlıurfa, Merkez'de elektrik direği diplerine temel beton dökmede ortalama 30 km mesafede kullanılacak, 10m³-12m³ kapa... Devamı

2 firma teklif verdi 30 Kasım 2023

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 6 Ay
Şanlıurfa, Haliliye ilçesinde TEDAŞ elektrik alt yapı işinde direk diplerine beton dökmede kullanılacak, 9m³-12m³ arası... Devamı

1 firma teklif verdi 27 Mart 2023

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 Ay
Şanlıurfa, Viranşehir ilçesinde direk çukurlarına beton dökmede kullanılacak, 9m³-12m³ arası kapasiteli, operatörlü/ope... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Kasım 2022

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 Ay
Şanlıurfa, Viranşehir ilçesinde TİGEM sahalarında elektrik dağıtım şebekesinde çalışacak, 9m³-12³ arası operatörsüz, beton mikseri kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Haziran 2022

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 aylık
Şanlıurfa'da Elektrik direği beton dökümü işinde çalıştırılmak üzere 8-10 m3 kapasiteli 1 adet beton mikseri 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

21 Mayıs 2021

Şanlıurfa'da 4 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Şanlıurfa Akçakale'de işverenin kendi inşaat firmalarına beton dağıtım işinde çalıştırılmak üzere 8-12 m3 kapasiteli 4 ... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Mart 2021

Şanlıurfa'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 ay
Şanlıurfa'da merkeze 25km mesafede piyasa işinde çalışacak 2 adet 12 m3 kapasiteli beton mikseri 2 aylık kiralanacaktır... Devamı

31 Mart 2018

Şanlıurfa Kiralık Beton Mikseri

  • Şanlıurfa Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Şanlıurfa'da aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Şanlıurfa Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Şanlıurfa'da kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Şanlıurfa'da beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Şanlıurfa ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Şanlıurfa'da beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Şanlıurfa'da Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?