Direk Dikme ve Montaj İçin Fiyat Teklifi Alın

Direk dikme ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak direk dikme hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Genellikle Araç üstü (hiyap) vinçler ile elektrik ve trafo direği dikme işlemi, yüksek gerilim hatlarında beton direk ve demir direk dikme işleri yapılmaktadır.

Direk Dikme ve Montaj hizmeti veren 7 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Direk Dikme ve Montaj Hakkında

Direk dikme işlemi yapılırken direğin ağırlığı ve uzunluğu dikkate alınır. Yapılacak işe göre önce yer belirlenir, sonra verilen direk ölçülerine göre direk için çukur kazılır. Direklerin uzun ömürlü olması ve uzun süre sağlam kalması için direk dikildikten sonra toprak, taş ya da harç ile çukur doldurulup temel atılır. Türkiye'de özellikle elektrik direkleri dikme işlemi sıkça yapılmaktadır.