Oto Kurtarma ve Nakil İçin Fiyat Teklifi Alın

Oto kurtarma ve oto nakliyat ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak oto kurtarma ve nakliyat hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Araç üstü hiyap vinç ile yolda arızalanan ya da kaza yapıp mahsur kalan araçlarınızın yetkili servise veya tamirciye götürülmesini sağlanaiblir. Böylece mahsur kalan araçlar servisde tamir edildikten sonra çalışır hale getirilerek yola devam etmeniz sağlanır.

Oto Kurtarma ve Nakil hizmeti veren 5 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Oto Kurtarma ve Nakil Hakkında

Araç üstü hiyap vinç ile yolda arızalanan ya da kaza yapıp mahsur kalan araçlarınızın yetkili servise veya tamirciye götürülmesini sağlanaiblir. Böylece mahsur kalan araçlar servisde tamir edildikten sonra çalışır hale getirilerek yola devam etmeniz sağlanır. Çekilen araçların güvenilir sigorta yapabilen firmalar tarafından çekilmesini sağlanır. makinaparkuru.com olarak sizi uygun fiyatlı ve güvenilir hiyap vinç firmalarına yönlendiriyoruz.