Elazığ'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

Elazığ'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kamyon üstü beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Elazığ ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kamyon üstü beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kamyon Üstü Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kamyon üstü beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kamyon Üstü Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kamyon Üstü Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kamyon üstü beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Elazığ'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: günlük
Elazığ Kesrik Mahallesi'nde TOKİ şantiyesinde çalıştırılmak üzere 38 yada 43 metre kapasiteli 1 adet beton pompası zam... Devamı

03 Eylül 2021

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
Elezığ’da TOKİ inşaatında çalıştırılmak üzer 38 metre kapasiteli 1 adet kamyon üstü beton pompası 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

2 firma teklif verdi 15 Şubat 2021

Elazığ'da 2 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 12 aylık
Elâzığ merkezde Kentsel Dönüşüm Konut Projesi inşaatlarında çalıştırılmak üzere 38 metre kapasiteli 2 adet Kamyon Üstü ... Devamı

4 firma teklif verdi 08 Aralık 2020

Elazığ'da 2 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Elazığ,da TOKİ Şantiyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet 47 metre 1 adet 36 metre ve üzeri toplam 2 adet kamyon üstü beton pompası 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 25 Kasım 2020

Elazığ'da 3 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 4 aylık
Elazığ merkezde alınmış olan 802 konutluk inşaatta çalıştırılmak üzere 37-42 metre kapasiteli 3 adet kamyon üstü beton pompası 4 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 23 Temmuz 2020

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 8 Aylık
ELAZIĞ MERKEZDE BETON SANTRALİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 2015 MODEL VE ÜZERİ 42 METRE KAPASİTELİ 1 ADET KAMYON ÜSTÜ BETON ... Devamı

1 firma teklif verdi 24 Şubat 2020

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 7 aylık
Elazığ'da kururmsal bir inşaat firması işlerinde çalıştırılmak üzere 36 metre ve üzeri 1 adet kamyon üstü beton pompası 7 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 20 Şubat 2020

Elazığ'da 2 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 yıl
Elazığ Merkez’de bulunan çimento fabrikasının piyasa işlerinde genelde asfalt yolda çalıştırılacak 43 - 52 metre kapasi... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Mayıs 2018

Elazığ Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

  • Elazığ Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Elazığ'da aylık kiralık kamyon üstü beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Elazığ Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Elazığ'da kiralık kamyon üstü beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kamyon Üstü Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Elazığ kamyon üstü beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kamyon Üstü Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kamyon üstü beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Elazığ ikinci el kamyon üstü beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Elazığ'da kamyon üstü beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Elazığ'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arıyor Musunuz?