Van'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

Van'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kamyon üstü beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Van ve Çevresinde Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çekiş Dikey Uzunluk Kiralayan Firma Şehir
2013 6 x 4 38 metre Özt**** (#1001) Van
Fiyat Teklifi Alın
2013 6 x 4 38 metre Özt**** (#1001) Van
Fiyat Teklifi Alın
2015 6 x 4 38 metre Abd**** (#109) Ağrı
Fiyat Teklifi Alın
2023 KIL**** (#578) Ağrı
Fiyat Teklifi Alın
2023 Öze**** (#59) Ağrı
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kamyon üstü beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kamyon Üstü Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kamyon üstü beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kamyon Üstü Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kamyon Üstü Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kamyon üstü beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Van ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar

Van'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Van'da çalıştırılmak üzere 1 adet kaamyon üstü beton pompası 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 06 Ekim 2021

Ağrı'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 ay
Ağrı Gürbulak'ta devam eden TOKİ şantiyesinde çalışacak 1 adet 38 metrelik kamyon üstü beton pompası 2 aylık kiralanacaktır.

12 Nisan 2018

Bingöl'de 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 8 ay
Bingöl Yedisu’da köprü-viyadük ayakları inşaatında çalışacak günlük 104 metreküp beton pompalıyacak 57 metrelik varsa d... Devamı

09 Nisan 2018

Bingöl'de 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 5-6 ay
Bingöl Genç ilçesi Servi Belde'sinde Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol yapım işinde kalan 8,5 km, 15.000 m3lük kısmın... Devamı

1 firma teklif verdi 12 Mart 2018

Hakkari'de 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 7 Ay
Hakkari Yüksekova'da beton santralinde piyasa işlerinde çalıştırılacak 38m'lik 1 adet 2010 model ve üstü kamyon üstü beton pompası 7 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 26 Ocak 2018

Hakkari'de 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 8 ay
Hakkari Yüksekova merkezdeki TOKİ inşaatında çalıştırılacak 2011 model ve üstü 37-40 metrelik 1 adet kamyon üstü beton pompası 2017 Kasım ayı sonuna kadar kiralanacaktır.

18 Nisan 2017

Van Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

  • Van Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Van'da aylık kiralık kamyon üstü beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Van Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Van'da kiralık kamyon üstü beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kamyon Üstü Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Van kamyon üstü beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kamyon Üstü Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kamyon üstü beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Van ikinci el kamyon üstü beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Van'da kamyon üstü beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Van'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arıyor Musunuz?