Hatay'da Kiralık Belden Kırma Kamyon

Hatay'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık belden kırma kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Hatay ve Akdeniz Bölgesinde Belden Kırma Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Kiralayan Firma Şehir
2011 303 hp Ric**** (#10378) Burdur
Fiyat Teklifi Alın
2011 Bor**** (#10343) Burdur
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Hatay'da Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Hatay'da 4 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Ay
Hatay' da belli bir bölgede enkaz kaldırma işlerinde kullanılacak, CATERPILLAR 770 muadili, şoförlü 4 adet belden kırma... Devamı

3 firma teklif verdi 21 Şubat 2023

Hatay'da 3 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Hatay İskenderun’da Demir Maden Ocağında çalışacak 3 adet Belden Kırma Kaya Kamyonu şoförlü olarak en az 1 yıllık kiral... Devamı

08 Ocak 2019

Hatay'da 5 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Hatay İskenderun Karayılan'da maden ocağında (aliminyum madeni) çalışacak en az 40 tonluk 5 adet Belden Kırma Kaya Kamy... Devamı

07 Aralık 2018

Hatay'da 4 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Hatay Payas Karayılan’da Alüminyum Maden Ocağında kullanılmak üzere 50-65 ton arası 4 adet belden kırma kamyon en az 1 ... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Ekim 2018

Hatay'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 ay
Hatay'da 2 aylık günde maximum 8-10 saat çalışacak (bazı günler 2-3 saat) belden kırma kaya kamyonu kiralanacaktır. Nak... Devamı

19 Mart 2017

Hatay Kiralık Belden Kırma Kamyon

  • Hatay Kiralık Belden Kırma Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Hatay'da aylık kiralık belden kırma kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Hatay Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Hatay'da kiralık belden kırma kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Hatay'da belden kırma kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Hatay ikinci el belden kırma kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Hatay'da belden kırma kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Hatay'da Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?