Mersin'de Kiralık Belden Kırma Kamyon

Mersin'de ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık belden kırma kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Mersin ve Akdeniz Bölgesinde Belden Kırma Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Kiralayan Firma Şehir
2011 303 hp Ric**** (#10378) Burdur
Fiyat Teklifi Alın
2011 Bor**** (#10343) Burdur
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Mersin'de Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Mersin'de 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Akkuyu Nükleer Enerji Santrali'nde kurumsal ana yüklenici tarafından kullanılacak, Cat 745C/ Cat 740B muadili, ... Devamı

1 firma teklif verdi 21 Ekim 2022

Mersin'de 4 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6-12 Ay
Mersin, Akkuyu Nükleer santralinde kurumsal yüklenici firma tarafından, Caterpillar 725 muadili, 5 adet şoförlü belden ... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Haziran 2022

Mersin'de 5 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin Akkuyu NGS'de Sahil Güvenlik Hizmeti altyapı tesislerinin inşaat proje çerçevesinde dolgu taşlarının üretim yeri... Devamı

1 firma teklif verdi 29 Aralık 2021

Mersin'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Mersin'de Mermer ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma damperli kamyon 6 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Mayıs 2020

Mersin'de 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Mersin Silifke Taşucu'nda Termik Santral inşaatında çalıştırılmak üzere 2 adet belden kırma kaya kamyonu 6 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

18 Mart 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
Mersin Erdemli'de Maden ocağında çalıştırılmak üzere 50-65 ton kapasitede 1 adet belden kırma kaya kamyonu şoförlü olarak en az 4 aylık kiralanacaktır.

21 Ağustos 2019

Mersin'de 10 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin Akkuyu Nükleer Santralinde çalıştırılmak üzere 10 adet belden kırma damperli kamyon 12 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır. Ödemeler 60 günde bir nakit olacaktır.

08 Temmuz 2019

Mersin'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1-2 aylık
Mersin Mezitli'de Mermer Ocağı'nda hafriyat işinde çalışacak CAT 735 muadili 1 adet Belden Kırma Kaya Kamyonu 1-2 aylık... Devamı

03 Aralık 2018

Mersin'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Mersin Erdemli'de bulunan maden ocağında çalıştırılmak üzere 35-40 ton kapasiteli 1 adet kaya kamyonu 2 aylık kiralanacaktır.

10 Ekim 2018

Mersin Kiralık Belden Kırma Kamyon

  • Mersin Kiralık Belden Kırma Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Mersin'de aylık kiralık belden kırma kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Mersin Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Mersin'de kiralık belden kırma kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mersin'de belden kırma kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Mersin ikinci el belden kırma kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mersin'de belden kırma kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Mersin'de Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?