Osmaniye'de Kiralık Belden Kırma Kamyon

Osmaniye'de ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık belden kırma kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Osmaniye ve Akdeniz Bölgesinde Belden Kırma Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Kiralayan Firma Şehir
2011 303 hp Ric**** (#10378) Burdur
Fiyat Teklifi Alın
2011 Bor**** (#10343) Burdur
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Osmaniye ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Antalya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 ay
Antalya Demre Limra ocağında hafriyat taşıma işinde 800 mt. mesafede çalışacak 1 adet şoförlü CATERPILLAR 725 veya muad... Devamı

13 Mart 2018

Antalya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1 yıl
Antalya Elmalı'da 1 adet 35 ton ve üzeri kapasiteli belden kırma kaya kamyonu 1 yıllık kiralanacaktır.

26 Aralık 2017

Antalya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 AY
ANTALYA'DA 3 AY MERMER OCAĞIMIZA ÇALIŞACAK BELDEN KIRMA VEYA ÇİFT ÇEKER HARFİYAT KAMYONU KİRALAMAK İSTİYORUM.

17 Ağustos 2017

Isparta'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 ay
Isparta'da mermer pasası taşımak için belden kırmalı kaya kamyonu istiyorum. 3 ay süreli çalışacak ve Tek Vardiya iş Yapacak.

16 Ağustos 2017

Hatay'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 ay
Hatay'da 2 aylık günde maximum 8-10 saat çalışacak (bazı günler 2-3 saat) belden kırma kaya kamyonu kiralanacaktır. Nak... Devamı

19 Mart 2017

Osmaniye Kiralık Belden Kırma Kamyon

  • Osmaniye Kiralık Belden Kırma Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Osmaniye'de aylık kiralık belden kırma kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Osmaniye Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Osmaniye'de kiralık belden kırma kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Osmaniye'de belden kırma kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Osmaniye ikinci el belden kırma kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Osmaniye'de belden kırma kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Osmaniye'de Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?