Eskişehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Eskişehir'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Eskişehir ve Çevresinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Eskişehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 Ay
Eskişehir, Mihallicik-Beypazarı arasında kalan Yunus Emre Termik Santrali'nde dekopaj işinde döküm alanı sulamada kulla... Devamı

6 firma teklif verdi 27 Ekim 2023

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 Ay
Eskişehir, Sivrihisar 'da bahçedeki depoları doldurmak için ortalama 4km-5km arasında kullanılacak, 15T-20T arası kapas... Devamı

2 firma teklif verdi 07 Temmuz 2023

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Eskişehir'de Sondaj makinası için 5 yada 10 tonluk 1 adet su tankeri 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

5 firma teklif verdi 16 Ocak 2022

Eskişehir'de 3 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 haftalık
Eskişehir Sivrihisar'da çökertme havuzunda bulunan 1500 m3 suyun Çömlekci lokasyonuna (lokasyon arası 55 km) tankerler... Devamı

1 firma teklif verdi 16 Ağustos 2021

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: en az 1 aylık
Eskişehir TOKİ şantiyesinde kullanılmak üzere 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz en az 1 aylık kiralanacaktır. İşin devamı vardır.

4 firma teklif verdi 23 Eylül 2020

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Eskişehir'de yol sulamasında çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Ağustos 2020

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Eskişehir'de baraj dolgu alanı beton sulamasında çalıştırılmak üzere 20-22 tonluk tomalı 1 adet su tankeri arazöz 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 13 Haziran 2020

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Eskişehir Hekimdağ Mihalgazi arası Karayolları sondaj işinde çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 04 Kasım 2019

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Eskişehir Sivrihisar'da maden ocağı yol sulamasında çalıştırılmak üzere 20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık operatörlü/operatörsüz olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 04 Eylül 2019

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Eskişehir Sivrihisar'da altın madeni yol sulamasında çalıştırılmak üzere 10-12 ton kapasiteli, bakımlı, hiçbir yerinden... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Ağustos 2019

Eskişehir Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Eskişehir Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Eskişehir'de aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Eskişehir Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Eskişehir'de kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Eskişehir'de su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Eskişehir ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Eskişehir'de su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Eskişehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?