Kırşehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Kırşehir'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Kırşehir ve Çevresinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kırşehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Kırşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kırşehir mekezde bahçe sulama işinde çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri Arazöz 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

01 Temmuz 2021

Kırşehir'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Kırşehir'de büyükbaş sıvı gübresi çekme işinde çalıştırılmak üzere 18-20 ton kapasiteli 2 adet su tankeri arazöz 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 17 Mayıs 2021

Kırşehir'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kırşehir'de yol kenarı yeşil alan peysaj sulama işinde çalışacak 20 ton kapasiteli, yağmurlama sistemine su basabilecek... Devamı

2 firma teklif verdi 07 Eylül 2020

Kırşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kırşehir'de mevcut sahadaki dökülen betonları sulama (dökülen mesafe yakın araç km. yapmayacak) işinde çalıştırılmak üz... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Temmuz 2020

Kırşehir'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kırşehir Otoyol projesinde çalıştırılmak üzere ön ve arka kısımdan sulamalı 15-20 tonluk 2 adet su tankeri arazöz 3 aylık operatörlü kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 30 Temmuz 2019

Kırşehir'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Kırşehir'de Ankara-Niğde otoyolu projesinde kullanılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 3 adet Arazöz 2 aylık şoförlu olarak kiralanacaktır.

7 firma teklif verdi 29 Nisan 2019

Kırşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 ay
Kırşehir Çiçekdağı Küçükteflek Köyü Muhtarlığı tarafından yol sulama işlerinde kullanılacak 1 adet 20 tonluk arazöz 3 aylık operatörsüz kiralanacaktır.

18 Temmuz 2018

Kırşehir Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Kırşehir Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kırşehir'de aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kırşehir Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kırşehir'de kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kırşehir'de su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kırşehir ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kırşehir'de su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kırşehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?