Nevşehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Nevşehir'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Nevşehir ve Çevresinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Nevşehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Nevşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 Ay
Nevşehir' de GES santralinde saha içerisinde kullanılacak, 16T-20T arası kapasiteli, operatörlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

06 Eylül 2023

Nevşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Nevşehir'de yol sulamasında kullanılmak üzere 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 02 Ağustos 2021

Nevşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Nevşehir Ürgüp'de ağac sulaması işinde çalıştırılmak üzere 15-20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

02 Ağustos 2020

Nevşehir'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 7 aylık
Nevşehir Derinkuyu'da otoyol inşaatında çalıştırılmak üzere 15-25 ton arası 2 adet su tankeri arazöz 7 aylık operatörlü... Devamı

5 firma teklif verdi 05 Ağustos 2019

Nevşehir'de 4 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Nevşehir ve Niğde Belediyelerine bağlı, park ve bahçe yeşil alan sulaması için 2014 model ve üzeri 15 tonluk 4 adet su ... Devamı

02 Nisan 2019

Nevşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 45 gün
Nevşehir'de Orman Bölge Müdürlüğü'nün yol kenarı fidan sulama işinde çalışacak 1 adet 25 ton ve üzeri kapasiteli Arazöz 45 günlük şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Ağustos 2018

Nevşehir Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Nevşehir Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Nevşehir'de aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Nevşehir Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Nevşehir'de kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Nevşehir'de su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Nevşehir ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Nevşehir'de su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Nevşehir'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?