Yozgat'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Yozgat'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Yozgat ve Çevresinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Yozgat'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5 Ay
Yozgat, Merkez'de çimento fabrikasında yol sulama işinde kullanılacak 18T-22T arası şoförlü/şoförsüz su tankeri (arazöz... Devamı

2 firma teklif verdi 08 Haziran 2022

Yozgat'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Ay
Yozgat, Çekerek ilçesinde Millet Bahçesi inşaatında depoya su götürme işinde kullanılacak, 30T şoförlü, 2 adet su tanke... Devamı

3 firma teklif verdi 04 Haziran 2022

Yozgat'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 Ay
Yozgat, Sorgun ve Sirkeli karayollarında yol kenarındaki bitki sulama işini yapacak, 20T-25T arası, şoförlü 2 adet su t... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Mayıs 2022

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1,5 aylık
Yozgat merkezde yol sulaması işinde çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 1,5 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

28 Temmuz 2021

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: Sezon sonuna kadar
Yozgat-Alaca yolunda yol inşaatında çalışacak, suyu kendi dolduracak, yolu sulamak için fıskiyesi olacak ve depoya boşa... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Haziran 2021

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Yozgat'da orta refüj ağaç sulaması işinde çalıştırılmak üzere 20-25 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

29 Ekim 2020

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 ay
Yozgat Bogazlayan'da yol sulama ve Ges santrallerinde panel yıkama isinde çalışacak 10-15 ton kapasiteli 1 adet su tank... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Temmuz 2020

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: en az 5 aylık
Yozgat'da yol inşaatında çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz en az 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 13 Haziran 2020

Yozgat Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Yozgat Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Yozgat'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Yozgat Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Yozgat'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Yozgat'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Yozgat ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Yozgat'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Yozgat'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?