Bartın'da Kiralık Beton Mikseri

Bartın'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Bartın'da Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Bartın'da 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 Ay
Bartın, Merkez' de kurumsal firma tarafından elektrik alt yapı işinde direk diplerine beton dökmede kullanılacak, ortal... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Temmuz 2023

Bartın'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
Bartın’da enerji nakil hattı işinde çalıştırılmak üzere 1 adet 10 teker çift çeker transmikser 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

14 Ekim 2021

Bartın'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 4 AYLIK
Bartın’da enerji nakil hattı işinde çalıştırılmak üzere 10-12 m3 kapasiteli10 teker 1 adet beton mikseri 4 aylık operat... Devamı

1 firma teklif verdi 11 Ağustos 2021

Bartın'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bartın'da beton firmasında çalıştırılmak üzere 12 m3 kapasiteli 2 adet beton mikseri 3 aylık operatörlü olarak kiralana... Devamı

2 firma teklif verdi 29 Ağustos 2019

Bartın'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 ay
Bartın'da başlayacağımız 2500 kişilik lüks öğrenci yurdu şantiyemizde kullanılmak üzere 3 aylık 2 adet beton mikseri kiralanacaktır.

10 Mayıs 2017

Bartın Kiralık Beton Mikseri

  • Bartın Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Bartın'da aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Bartın Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Bartın'da kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Bartın'da beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Bartın ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Bartın'da beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Bartın'da Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?