Zonguldak'da Kiralık Beton Mikseri

Zonguldak'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Zonguldak ve Çevresinde Beton Mikseri Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Zonguldak'da Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Zonguldak'da 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Zonguldak'da yüksek gerilim hattında çalıştırılmak üzere 3 adet 10 teker beton mikseri 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

12 Eylül 2021

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 5 aylık
Zonguldak Ereğli'de ENERJİSA'nın elektrik direkleri dikim işlerinde çalıştırılacak 1 adet 10 m3'lük on teker beton mikseri 5 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 12 Haziran 2020

Zonguldak'da 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 aylık
Zonguldak'ta HES projesi ve yol çalışmalarında kurumsal firma tarafından 2006 model ve üzeri 3 adet Beton Mikseri 12 ay... Devamı

9 firma teklif verdi 04 Temmuz 2019

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 yıl
Zonguldak Ereğli'de ENERJİSA'nın elektrik direkleri dikim işlerinde çalıştırılacak 1 adet 10 m3'lük on teker beton miks... Devamı

2 firma teklif verdi 11 Temmuz 2018

Zonguldak'da 4 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 8 AY
ZONGULDAK ÇAYCUMA'DA PİYASAYA HAZIR BETON İŞİNDE ÇALIŞACAK 4 ADET 12M3'LÜK BETON MİKSERİ 8 AYLIK ŞOFÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 06 Nisan 2018

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 ay
Zongudak Çaycuma'da yüksek gerilim enerji nakil hattında arazide çalışacak 2 ay süreliğine 2 adet 10 metre küplük beton mikseri kiralanacaktır.

12 Eylül 2017

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 4 ay
Zonguldak Çaycuma'da 4x4 araziye beton nakli için 5 metreküp kapasiteli 2 adet 4 aylık beton mikseri kiralanacaktır.

07 Nisan 2017

Zonguldak Kiralık Beton Mikseri

  • Zonguldak Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Zonguldak'da aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Zonguldak Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Zonguldak'da kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Zonguldak'da beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Zonguldak ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Zonguldak'da beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Zonguldak'da Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?