Rize'de Kiralık Beton Mikseri

Rize'de ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Rize ve Çevresinde Beton Mikseri Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Rize'de Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Rize'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
RİZE İLİ İÇERİSİNDE TOKİ PROJESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 2 ADET BETON MİKSERİ 2 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR. İŞ 30 EKİM 2021 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR

05 Ekim 2021

Rize'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 6 aylık
Rize Artvin Havalimanı şantiyesinde çalıştırılmak üzere 9-12 M3 kapasiteli 2 adet Beton Mikseri 6 aylık operatörsüz ola... Devamı

1 firma teklif verdi 15 Nisan 2021

Rize'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 6 aylık
Rize Havalimanı şantiyesinde çalıştırılmak üzere 2015 model ve üstü 12 m3 kapasiteli MAN marka 1 adet Beton Mikseri, en... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Nisan 2020

Rize'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 aylık
Rize Havalimanı şantiyesinde çalıştırılmak üzere 9-12 M3 kapasiteli 2 adet Beton Mikseri 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 28 Şubat 2020

Rize'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Rize'de DOKAP Yeşil Yol Projesinde çalıştırılmak üzere 8-12 m3 kapasiteli 2 adet beton mikseri 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 31 Ağustos 2019

Rize'de 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 aylık
Rize'de tünel pirojesinde 2 vardiya çalıştırılmak üzere 12 m3 3 adet beton mikseri şöforlu veya şoförsüz olarak 12 aylı... Devamı

5 firma teklif verdi 24 Haziran 2019

Rize'de 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 6 aylık
Rize Kalkandere'de devam eden Karayolları tünel yapım işinde mwvcut çalışan mikserlerime ek olarak 3 adet 12m3lük beton... Devamı

4 firma teklif verdi 05 Ekim 2018

Rize'de 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: En az 1 yıl
Rize Güneysu’da DSİ’nin dere ıslahı işinde çalıştırılacak 3 adet 10-12 m3 arası çift çeker beton mikseri şoförlü olarak en az 1 yıllık kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 07 Haziran 2018

Rize Kiralık Beton Mikseri

  • Rize Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Rize'de aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Rize Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Rize'de kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Rize'de beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Rize ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Rize'de beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Rize'de Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?