Tokat'da Kiralık Beton Mikseri

Tokat'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Tokat ve Çevresinde Beton Mikseri Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Tokat'da Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Tokat'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 Ay
Tokat, Erbaa ilçesinde elektrik altyapı işinde ortalama 25km mesafede direk diplerine beton dökmede kullanılacak, 8m³ k... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Haziran 2023

Tokat'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 1 aylık
Tokat-Niksar Yol İnşaatında çalıştırılmak üzere operatörlü (Transmixer Operatör Belgesi olan) 1 adet 12 m3 lük Transmikser 1 aylık kiralanacaktır.

14 Ekim 2020

Tokat'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 1 aylık
Tokat-Niksar Yolu Şantiyesinde çalıştırılmak üzere 12 m3 kapasiteli 2 adet transmixer 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 07 Eylül 2020

Tokat'da 8 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 18 aylık
Tokat Niksar Yolu İnşaatında çalıştırılacak 10-12 m3 kapasiteli 8 adet Beton mikseri en az 18 aylık operatörsüz kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 13 Temmuz 2020

Tokat'da 6 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 12 aylık
Tokat Merkez ve Artova ilçelerinde faaliyet gösteren 2 Hazır Beton Tesisinde 2019 yılı boyunca kullanılmak üzere 12m3'l... Devamı

5 firma teklif verdi 26 Aralık 2018

Tokat Kiralık Beton Mikseri

  • Tokat Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Tokat'da aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Tokat Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Tokat'da kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Tokat'da beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Tokat ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Tokat'da beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Tokat'da Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?