Kastamonu'da Kiralık Beton Mikseri

Kastamonu'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kastamonu'da Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 1 Ay
Kastamonu, Cide Belediyesi olarak yol yapım işlerinde kullanılacak, 12m³ kapasiteli, operatörlü beton mikseri kiralanac... Devamı

1 firma teklif verdi 11 Ekim 2022

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bartın’da enerji nakil hattı işinde çalıştırılmak üzere 10-12 m3 kapasiteli 1 adet beton mikseri 3 aylık operatörlü ola... Devamı

24 Ağustos 2021

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kastamonu köylerinde elektrik direk işinde çalıştırılmak üzere 8-10 m3 kapasiteli kısa şaseli 1 adet transmikser 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 18 Haziran 2021

Kastamonu'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kastamonu Küre'de Kara Yolları inşaatında kullanılmak üzere 2014 model ve üstü 9-12 m3 kapasiteli 2 adet beton mikseri 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

18 Şubat 2021

Kastamonu'da 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 1,5 aylık
Kastamonu Araç İlçesinde köy yolu beton yol yapım işinde çalıştırılmak üzere 12 metreküplük 3 adet beton mikseri 1,5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

11 Ağustos 2020

Kastamonu'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 9 ay
Kastamonu Valay Çayı betonerme duvar projesi için 9 aylık 8-10 m3'lük 2 adet beton mikseri ihtiyacımız var.

20 Nisan 2017

Kastamonu Kiralık Beton Mikseri

  • Kastamonu Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kastamonu'da aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kastamonu Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kastamonu'da kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kastamonu'da beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kastamonu ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kastamonu'da beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kastamonu'da Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?