Gümüşhane'de Kiralık Beton Mikseri

Gümüşhane'de ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Gümüşhane'de Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Gümüşhane'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Gümüşhane Keklit'te DSİ sulama kanalı projesinde çalıştırılmak üzere 10 teker 4×4 olan 1 adet transmikser 3 aylık opera... Devamı

1 firma teklif verdi 15 Nisan 2021

Gümüşhane'de 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Gümüşhane İkisu Şiran yolu üzeri tünel betonunda çalıştırılmak üzere acil 3 adet beton mikseri şoförlü olarak 2 aylık k... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Mayıs 2019

Gümüşhane'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 ay
Gümüşhane Şiran'da 4*4 12 m3 santraaltı alıp gölet inşaatına getirecek 2 adet beton mikseri 2 aylık kiralanacaktır.

08 Temmuz 2017

Gümüşhane'de 4 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 1-2 ay
Gümüşhane Kürtün köy hizmetleri işleri için 1-2 aylık 4 adet beton mikseri kiralanacaktır. 2 adet 7m3 2 adet 10m3 olaca... Devamı

1 firma teklif verdi 22 Mart 2017

Gümüşhane'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 1,5 ay
12 m3-14 m3 arası hacmi olan bir mikser. yol altı betonarme perde duvar inşaatımızda çalışacak. 500m mesafede kendi san... Devamı

18 Ekim 2016

Gümüşhane'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 ay
12 m3 kırkayak

07 Ağustos 2016

Gümüşhane Kiralık Beton Mikseri

  • Gümüşhane Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Gümüşhane'de aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Gümüşhane Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Gümüşhane'de kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Gümüşhane'de beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Gümüşhane ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Gümüşhane'de beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Gümüşhane'de Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?