Sinop'da Kiralık Beton Mikseri

Sinop'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Sinop ve Çevresinde Beton Mikseri Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Sinop'da Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Sinop'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 Ay
Sinop, Boyabat ilçesinde DSİ sulama kanalı işinde kullanılacak, 9m³-12m³ arası kapasiteli, operatörlü beton mikseri kir... Devamı

05 Haziran 2023

Sinop'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 Ay
Sinop, Gerze ilçesinde elektrik üst yapı işinde direk çukurlarına beton dökmede kullanılacak, 9m³ kapasiteli, operatörl... Devamı

18 Kasım 2022

Sinop'da 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Sinop'da Karayolları'nın yol yapımında kullanılacak 1 adet 12 m3'lük beton mikseri 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 17 Temmuz 2021

Sinop'da 3 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
SİNOP'DA YOL İNŞAAATI VE SANAT YAPILARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 12 M3 KAPASİTELİ 3 ADET BETON MİKSERİ EN AZ 5 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 25 Temmuz 2020

Sinop'da 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Sinop Durağan Dikmen yolunda Karayolları'nın yol yapımında kullanılacak 2 adet 12 m3'lük beton mikseri 3 aylık operatör... Devamı

1 firma teklif verdi 17 Haziran 2020

Sinop Kiralık Beton Mikseri

  • Sinop Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Sinop'da aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Sinop Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Sinop'da kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Sinop'da beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Sinop ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Sinop'da beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Sinop'da Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?